Z kamerą na froncie i w departamencie

Z kamerą na froncie i w departamencie - Andrzej Rybicki | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrzej Rybicki
WYMIAR
3,45 MB
NAZWA PLIKU
Z kamerą na froncie i w departamencie.pdf
ISBN
2064469439155

OPIS

Z pamiętnika Jana Włodka:"Wstąpiłem do Legionów Polskich bez przekonania, prawie że z musu. Teraz muszę się bronić przed obejmującą mnie sympatią do tego wojska polskiego"grudzień 1914 rok„10 listopada odwróciła się karta dziejów Polski. Wstąpiłem jako automobilista do Legionów i zostałem przydzielony z wozem (Fiat 18/36 AIV 224) do pułkownika Sikorskiego. Od tego czasu pędzę po drogach zachodniej Galicji, Szląska cieszyńskiego, pruskiego (górnego), po zagłębiu Królestwa Polskiego, po Morawach, Czechach Austrii Dolnej. Dzieje mi się dobrze.”Sławków 15 lutego 1915

Wstąp Książka Z kamerą na froncie i w departamencie Jan Włodek 1885-1940 fotoreporter legionowej epopei / Andrzej Rybicki, Małe, 16,54 zł, okładka miękka, Sto tysięcy przecenionych książek, sprawdź teraz! KsiążkaZ kamerą na froncie i w departamencieautorstwaAndrzej Rybicki ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWN Informacja o cookies. Strona ksiegarnia.pwn.pl korzysta z plików cookies w celu dostarczenia Ci oferty jak najlepiej dopasowanej do Twoich oczekiwań i preferencji, jak również w celach marketingowych i analitycznych ... Z Kamera Na Froncie I W Departamencie: Jan Wodek 1885-1940 Fotoreporter Legionowej Epopei [Rybicki Andrzej] on Amazon.com.

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Z kamerą na froncie i w departamencie - Andrzej Rybicki - opis książki: Z kamerą na froncie i w departamencie. Jan Włodek 1885-1940 fotoreporter legionowej epopei.

POWIĄZANE KSIĄŻKI