Skup się! Trening mindfulness dla zestresowanych pracą

Skup się! Trening mindfulness dla zestresowanych pracą - Jarosław Chybicki | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jarosław Chybicki
WYMIAR
6,77 MB
NAZWA PLIKU
Skup się! Trening mindfulness dla zestresowanych pracą.pdf
ISBN
1983433801450

OPIS

Naucz się zachowywać jasność myślenia w każdej sytuacji!Trening uważności, czyli do czego przydaje się model WZROSTNawyki uważnego działania, czyli jak zaplanować codzienny treningPORA, czyli na czym polega podstawowa technika mindfulnessUważność, koncentracja i umiejętność świadomego podejmowania decyzji należą do najważniejszych kompetencji każdego menedżera. W trudnym i wymagającym środowisku biznesowym są one wręcz na wagę złota. Sęk w tym, że niełatwo osiągnąć stan, w którym te kompetencje stają się naszą drugą naturą. Przy odrobinie uporu i systematycznej pracy nad uważnością można jednak wykształcić w sobie nowe nawyki, właściwe strategie działania oraz kierowania swojej uwagi na najważniejsze kwestie. Można nauczyć się żyć bardziej świadomie, w pełni doświadczać rzeczywistości i rozumieć własne emocje oraz zachowania. To właśnie oferuje nam trening mindfulness.Ta książka pokaże Ci, czym jest uważność i jak ją trenować. Jeśli czujesz się przytłoczony nowymi obowiązkami, przeżywasz kryzys związany z awansem lub degradacją, masz wszystkiego dość albo po prostu chcesz zacząć żyć bardziej świadomie i szczęśliwie, taki trening pomoże Ci odnaleźć najwłaściwszą ścieżkę. Zobacz, jak możesz poprawić swój dobrostan fizyczny i umysłowy, nawiązać bardziej satysfakcjonujące kontakty z ludźmi i zachować zimną krew w każdej sytuacji biznesowej. Zaakceptuj to, czego nie możesz zmienić, i naucz się kierować uwagę na najistotniejsze aspekty zdarzeń. Odsuń na drugi plan wszelkie zakłócenia i zyskaj możliwość obiektywnej oceny tego, co dzieje się w Twojej firmie.Przywództwo a mindfulnessEtapy treningu uważnościPrzeszkody w treninguTworzenie uważnych nawykówDOPAMINA — uważne strategie działaniaBudowanie uważnej przestrzeni w firmieUważne relacje w pracyPodstawowa technika mindfulness - PORABądź uważny na co dzień i od święta!Jarosław Chybicki — partner zarządzający Grow One Collective. Psycholog, absolwent Uniwersytetu Gdańskiego i Sorbony. Certyfikowany instruktor Mindfulness, coach Focus Energy Balance Indicator (FEBI) i Leadership Development Framework (LDF) . Prowadzi blog “Uważne życie” pod adresem: www.jchybicki.pl. Twórca autorskiego programu podnoszenia efektywności pracy poprzez rozwój uważności — Mindfulness-Based Professional Training (MBPT).

Uważne relacje w pracy Podstawowa technika mindfulness - PORA Bądź uważny na co dzień i od święta! Książka. ISBN: 978-83-283-2689-7 Autor: Serwis dla miłośników książek.

Trening mindfulness dla zestresowanych pracą - JAROSŁAW CHYBICKI porównanie cen w 10 sklepach, cena już od 12,94 zł poznaj wiarygodne opinie przeczytaj recenzje sprawdź dane techniczne wybierz najlepszą ofertę. Zobacz, gdzie kupisz Skup się.

POWIĄZANE KSIĄŻKI