Przygody księżniczek Książeczka aktywizująca

Przygody księżniczek Książeczka aktywizująca - Heather Heyworth (ilustr.) | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Heather Heyworth (ilustr.)
WYMIAR
10,62 MB
NAZWA PLIKU
Przygody księżniczek Książeczka aktywizująca.pdf
ISBN
4937593200253

OPIS

Odwiedź księżniczkę Zosię i jej przyjaciółki!Przejdź przez pałacowy labiryntZaprojektuj kreację na wielki balBaw się naklejkamiTa książka zapewni ci godziny zabawy!

Dodając opinię, akceptujesz regulamin dodawania opinii. Książeczka aktywizująca. Przygody księżniczek | | KSIĄŻKI \ Dla dzieci i młodzieży \ Edukacyjne \ Gry i zabawy | Hurtownia książek, artykułów papierniczych i zabawek Odwiedź księżniczkę Zosię i jej przyjaciółki! Przejdź przez pałacowy labirynt Zaprojektuj kreację na wielki bal Baw się naklejkami Ta książka zapewni ci godziny zabawy! Odwiedź księżniczkę Zosię i jej przyjaciółki! Przejdź przez pałacowy labirynt Zaprojektuj kreację na wielki bal Baw się naklejkami Ta książka zapewni ci godziny zabawy! Informacje o KSIĄŻECZKA AKTYWIZUJĄCA.

Przygody w gospodarstwie wydana w roku 2018 przez Olesiejuk z kategorii Dla dzieci Edukacja i zabawa - oprawa miękka - ISBN: 978-83-2746-948-9 Pogoda - książeczka aktywizująca - Materiał zawiera 19 kart składających się na książeczkę oraz kartę tytułową. Do przygotowania książeczki potrzebne będą rzepy samoprzylepne.

POWIĄZANE KSIĄŻKI