Plakaty 6-latka Uczę się i rozwijam wyobraźnię!

Plakaty 6-latka Uczę się i rozwijam wyobraźnię! - Remi Saillard (ilustr.) | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Remi Saillard (ilustr.)
WYMIAR
7,74 MB
NAZWA PLIKU
Plakaty 6-latka Uczę się i rozwijam wyobraźnię!.pdf
ISBN
6851547658433

OPIS

Książka przygotowana z myślą o dzieciach sześcioletnich. Znalazło się w niej 11 odrywanych kart plakatów, dzięki którym mali czytelnicy poprzez zabawę zdobędą mnóstwo nowych wiadomości i umiejętności. Poznają kontynenty, morskie stworzenia, znaki drogowe, przyjrzą się kościom ludzkiego szkieletu, ale także dowiedzą się, jak z kwiatka rozwija się owoc wiśni. Poszczególne plakaty można powiesić na ścianie, dzięki czemu dziecko utrwali poznane informacje.

Poszczególne plakaty można powiesić na ścianie, dzięki czemu dziecko utrwali poznane informacje. Uczę się i rozwijam wyobraźnię! w internetowym pasażu handlowym Zakupomat.net. Kupuj tanio i korzystaj z aktualnych promocji w sklepach w całej Polsce! Uczę się i rozwijam wyobraźnię! ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0. Zadania dla 6-latka i różnego rodzaju gry to świetny sposób na naukę poprzez zabawę.

Uczę się I rozwijam wyobraźnię! Musisz być zalogowany, aby składać zamówienia oraz mieć dostęp do cen i Poznają kontynenty, morskie stworzenia, znaki drogowe, przyjrzą się kościom ludzkiego szkieletu, ale także dowiedzą się, jak z kwiatka rozwija się owoc wiśni. Uczę się i rozwijam wyobraźnię!, jest czasowo niedostępny. Zostaw swój e-mail tutaj, a poinformujemy Cię, gdy produkt będzie dostępny.

POWIĄZANE KSIĄŻKI