Plakaty 3-latka Uczę się i rozwijam wyobraźnię!

Plakaty 3-latka Uczę się i rozwijam wyobraźnię! - L. Jammes Ilustr.) | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
L. Jammes Ilustr.)
WYMIAR
6,89 MB
NAZWA PLIKU
Plakaty 3-latka Uczę się i rozwijam wyobraźnię!.pdf
ISBN
9153512129988

OPIS

Książka przygotowana z myślą o dzieciach trzyletnich. Znalazło się w niej 11 odrywanych kart plakatów, dzięki którym maluchy poprzez zabawę zdobędą mnóstwo nowych wiadomości i umiejętności. Poznają proste figury geometryczne, pory roku, ale także dowiedzą się, jak z jajeczka rozwija się żabka. Czekają też na nich bohaterowie bajki „Złotowłosa i trzy misie”. Poszczególne plakaty można powiesić na ścianie, dzięki czemu dziecko utrwali poznane informacje.

Znalazło się w niej 11 odrywanych kart plakatów, dzięki którym maluchy poprzez zabawę zdobędą mnóstwo nowych wiadomości i umiejętności. Poznają proste figury geometryczne, pory roku, ale także dowiedzą się, jak z jajeczka rozwija się żabka.

Plakaty 5-latka Uczę się i rozwijam wyobraźnię! Twoja ocena. Ocena ogólna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI