Mistrz budowania z LEGO

Mistrz budowania z LEGO - Francesco Frangioja | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Francesco Frangioja
WYMIAR
9,23 MB
NAZWA PLIKU
Mistrz budowania z LEGO.pdf
ISBN
4150808848323

OPIS

Zostań mistrzem w budowaniu z kloców LEGO!Dzsięki poradom autora odkryjesz sekrety największych mistrzów w budowaniu z kloców! Książkę dedykujemy wszystkim, którzy kochają klocki LEGO, małym i całkiem dużym!Od samochodów po łodzie, od samolotów po statki kosmiczne: w książce tej znajdziesz rozdziały poświęcone poszczególnym zagadnieniom, zilustrowane technikami konstrukcyjnymi, dzięki którym zbudujesz oryginalne i prawdziwie unikatowe modele!

z o.o. Liczba stron: 208-6%. Mistrzowie Budowania LEGO oraz nasi goście specjalni dostarczą Ci mnóstwa kreatywnych pomysłów i zapewnią świetną zabawę podczas czasu spędzanego w domu.

Mistrz budowania z LEGO Francesco Frangioja Zostań mistrzem w budowaniu z kloców LEGO! ... Mistrz budowania z LEGO - Zostań mistrzem w budowaniu z kloców LEGO! Dzsięki poradom autora odkryjesz sekrety największych mistrzów w budowaniu z kloców! Książkę dedykujemy wszystkim, którzy kochają klocki LEGO, małym i całkiem dużym! Od samochodów... - ISBN: 978-83-2747-173-4 Mistrz budowania z LEGO Francesco Frangioja 0 ocen Producent: Olesiejuk Sp.

POWIĄZANE KSIĄŻKI