Mistrz budowania z LEGO

Mistrz budowania z LEGO - Francesco Frangioja | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Francesco Frangioja
WYMIAR
8,52 MB
NAZWA PLIKU
Mistrz budowania z LEGO.pdf
ISBN
3631439550049

OPIS

Zostań mistrzem w budowaniu z kloców LEGO!Dzsięki poradom autora odkryjesz sekrety największych mistrzów w budowaniu z kloców! Książkę dedykujemy wszystkim, którzy kochają klocki LEGO, małym i całkiem dużym!Od samochodów po łodzie, od samolotów po statki kosmiczne: w książce tej znajdziesz rozdziały poświęcone poszczególnym zagadnieniom, zilustrowane technikami konstrukcyjnymi, dzięki którym zbudujesz oryginalne i prawdziwie unikatowe modele!

19, 50 z ... Dzisiaj pokażę Wam jak budować z LEGO na komputerze! 🔔 Subskrybuj: https://tiny.pl/7rrcn👍 Jeśli film Ci się spodobał to zostaw łapkę! Mecabricks: https://w... Jesteśmy bardzo zajęci i w związku z tym odpowiadanie na e-maile i telefony może potrwać trochę dłużej. Za sprawą programu Mistrzowie Budowania idea wykorzystywania klocków LEGO nie tylko do zabawy, ale też nauki w szkole, zatacza coraz szersze kręgi. Fizyka, matematyka, edukacja ekologiczna czy nawet fotografia stają się przystępniejsze dla uczniów, jeśli do nauczania wykorzysta się klocki. Opis: Mistrz budowania z LEGO - Francesco Frangioja.

Francesco Frangioja (okładka zintegrowana) Znasz ten produkt? Podziel się opinią i zgarnij 100 zł! Wydawnictwo: Olesiejuk Sp. z o.o.

POWIĄZANE KSIĄŻKI