Lek. Nauka o wpływie umysłu na ciało

Lek. Nauka o wpływie umysłu na ciało - Jo Marchant | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jo Marchant
WYMIAR
6,76 MB
NAZWA PLIKU
Lek. Nauka o wpływie umysłu na ciało.pdf
ISBN
9791920057655

OPIS

W swojej nowej, rewelacyjnej książce Jo Marchant bierze pod lupę najnowsze osiągnięcia naukowe i zadaje ważne pytania.• Czy ludzie, którzy zwracają się ku medycynie alternatywnej, są po prostu naiwni, czy może jednak wiedzą, co robią?• Czy myśli, przekonania i emocje mają wpływ na zdrowie fizyczne?• Czy możemy wytrenować mózg tak, by zaczął leczyć ciało?Jo Marchant wyrusza tropem naukowców zgłębiających wpływ umysłu na ciało: od placebo po hipnozę i od komunikacji społecznej po medytację. Przygląda się temu, do czego zdolny jest umysł człowieka, bada dlaczego i jak działa nasz mózg oraz w jaki sposób możemy wykorzystać we własnym życiu najnowsze odkrycia w tej dziedzinie.Książka zabiera nas w niezwykłą podróż, skłania do refleksji i każe na nowo przemyśleć, co właściwie znaczy być człowiekiem.

Stan: nowy. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Napisz recenzję o produkcie: Lek.

Read 402 reviews from the world's largest community for readers. W swojej nowej, rewelacyjnej książce Jo March... Załóż darmowe konto, recenzuj, komentuj i dyskutuj o książkach! Zarejestruj się.

POWIĄZANE KSIĄŻKI