Fantastyczne fakty Zwierzęta

Fantastyczne fakty Zwierzęta - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
7,29 MB
NAZWA PLIKU
Fantastyczne fakty Zwierzęta.pdf
ISBN
2419751210074

OPIS

Czy wiesz, dlaczego panda ruda znajduje się pod ochroną? Jakie węże chowają się na drzewach? Co sprawia, że sowy są tak sprawnymi łowcami?Dzięki tej fascynującej książce poznasz ponad 800 zaskakujących faktów i ciekawostek dotyczących świata zwierząt. Od początków życia na Ziemi po gatunki obecnie zagrożone wyginięciem. Będziesz mógł też rozwiązywać zagadki i quizy. Lekturę uprzyjemnią wspaniałe ilustracje i zdjęcia.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Napisz recenzję o produkcie: Fantastyczne fakty Zwierzęta Twoja ocena. Ocena ogólna.

Pokazana w tym filmie amerykańska metropolia to miejsce niezwykłe.Z każdego zakątka wyziera tu atmosfera magii i czarów. Czy będzie kontynuacja filmu "Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda"? Po premierze 2. części filmu wiele osób zastanawia się, kiedy "Fantastyczne zwierzęta 3" wejdą do kin. Kup fantastyczne zwierzęta w kategorii Książki i Komiksy na Allegro - Strona 2 - Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Kilkunastoletnia MacGonagall w Fantastycznych zwierzętach: Zbrodniach Grindelwalda oznacza, że nauczycielka transmutacji w Hogwarcie miała blisko sto lat, gdy do szkoły trafił Harry Potter.

POWIĄZANE KSIĄŻKI