Bazar złych snów (książka audio)

Bazar złych snów (książka audio) - Stephen King | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Stephen King
WYMIAR
6,38 MB
NAZWA PLIKU
Bazar złych snów (książka audio).pdf
ISBN
9311278785482

OPIS

Od czasu gdy przed trzydziestu pięciu laty ukazał się jego pierwszy zbiór opowiadań "Nocna zmiana", Stephen King olśniewa czytelników swoim darem tworzenia krótkiej prozy. W "Bazarze złych snów" zebrał swoje najnowsze opowiadania. Każdy utwór poprzedzony jest krótkim wstępem przedstawiającym jego genezę.Teksty zawarte w tym zbiorze mają wspólne motywy: zagadnienia moralności, życia pozagrobowego, winy i kary, pytanie, co zrobilibyśmy inaczej, gdybyśmy mogli zajrzeć w przyszłość lub naprawić błędy popełnione w przeszłości. "Życie po życiu" to historia o człowieku, który umarł na raka okrężnicy i raz po raz przeżywa swoje życie na nowo, powtarzając te same błędy. W kilku opowiadaniach występują postacie, które u kresu życia rozpamiętują swoje zbrodnie i występki. Inne utwory pokazują, jak to jest, kiedy ktoś odkryje w sobie nadprzyrodzone moce - jak felietonista z "Nekrologów", który zabija ludzi, pisząc ich nekrologi, czy stary sędzia w "Wydmie", który w dzieciństwie pływał kajakiem na opuszczoną wyspę i widział wypisane na piasku nazwiska nieszczęśników, którzy potem umierali w tragicznych okolicznościach. W "Moralności" King opisuje rozpad małżeństwa i życia dwojga ludzi po tym, jak zawierają oni iście diabelski pakt, który początkowo wydaje się całkiem korzystny.Imponujące, mrożące krew w żyłach, wciągające bez reszty opowiadania z "Bazaru złych snów" są jednym z najpiękniejszych darów Kinga dla jego czytelników. "Powstały specjalnie dla Ciebie" - pisze autor. "Jeśli chcesz, możesz je obejrzeć z bliska, ale ostrzegam, bądź ostrożny. Niektóre z nich mają kły".

kilometr (Mile 81); Premium Harmony (Premium Harmony); Batman i Robin wdają się w scysję (Batman and Robin Have an Altercation) Informacje o Bazar Złych Snów - King Stephen - 6987232223 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2018-04-02 - cena 24,94 zł Książka Bazar złych snów autorstwa King Stephen , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie .

Możesz przejrzeć swoje obserwowane wyszukiwania. Bazar złych snów to typowy dla Stephena Kinga sposób opowiadania,jest ostro czasami zabawnie,ale przede wszystkim jest to za co kochamy jego twórczość czyli poczucie strachu,tajemniczość.Bazar złych snów to zbiór opowiadań,a więc jest bardzo duże prawdopodobieństwo,że każdy znajdzie coś dla siebie.Tytuł podoba mi się jako całość,ale najbardziej podobały mi się opowiadania: Dzisiaj do sprzedaży trafia audiobook "Bazar złych snów". Książkę czyta Roch Siemianowski, całość trwa 21 godzin i 35 minut.

POWIĄZANE KSIĄŻKI