Bajki na dobranoc

Bajki na dobranoc - Claudio Cernuschi (ilustr.) | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Claudio Cernuschi (ilustr.)
WYMIAR
5,43 MB
NAZWA PLIKU
Bajki na dobranoc.pdf
ISBN
5798602399068

OPIS

Bajki zebrane w tym obszernym zbiorze pomogą dzieciom zapaść w spokojny, kolorowy sen…Czerwony KapturekTrzy świnkiAlicja w Krainie CzarówAli Baba i 40 rozbójnikówNowe szaty królaPinokioKsięga dżungliKrólewna Śnieżkai wiele innych...

Są zabawne, melancholijne, niektóre rymowane. Opowieści o Basi i jej perypetiach wzruszą i rozbawią, a także ukołyszą do snu.

Bajki dla dzieci w każdym wieku do czytania - niemowląt, przedszkolaków i dzieci starszych, chłopców i dziewczynek. Oto zbiór baśni na dobranoc autorstwa naszych czytelników, przesłanych na konkurs "Opowieści na dobranoc". Zapraszamy do lektury - być może zainspirują Państwa do tworzenia własnych historii, a może któraś z nich stanie się ulubioną bajką Waszego dziecka. Cyk, cyk - bajka na dobranoc - Cyk, cyk, cyk, cyk - cykał stary zegar stojący w rogu pokoju.

POWIĄZANE KSIĄŻKI