Pojazdy i nie tylko. Zgadywanki, wyklejanki, kolorowanki

Pojazdy i nie tylko. Zgadywanki, wyklejanki, kolorowanki - Ewa Gorzkowska-Parnas | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ewa Gorzkowska-Parnas
WYMIAR
8,67 MB
NAZWA PLIKU
Pojazdy i nie tylko. Zgadywanki, wyklejanki, kolorowanki.pdf
ISBN
5953440772319

OPIS

Wybierz się z dzieckiem na niezwykłą przejażdżkę. Pontonem, statkiem, koleją, samochodem, balonem… A może rakietą? Podczas wyprawy możesz wyjaśnić maluchowi, jak wielkie mogą być okręty, czym napędzany jest parowóz, w jaki sposób lądować na wodzie.Zabawa dołączonymi do książki naklejkami, które należy dopasować do białych kształtów na ilustracjach, to świetna okazja do rozmowy o różnych środkach lokomocji.

Nie ... Kup kolorowanki w kategorii Łamigłówki, zagadki i gry dla dzieci - Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. szukaj wielu.

Zgadywanki, wyklejanki, kolorowanki ; Skip to the end of the images gallery. Skip to the beginning of the images gallery ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI