Opowiedz mi coś jeszcze! Śmiało, Oskarze!

Opowiedz mi coś jeszcze! Śmiało, Oskarze! - Anne Loyer | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anne Loyer
WYMIAR
8,25 MB
NAZWA PLIKU
Opowiedz mi coś jeszcze! Śmiało, Oskarze!.pdf
ISBN
3163875856032

OPIS

Oskar marzy, by zostać mistrzem narciarstwa tak jak jego kuzyn, niedźwiedź polarny. W tym roku postanawia więc nie zapadać w sen zimowy! W tajemnicy rusza w góry, żeby jeździć na nartach. Ale co pocznie wiosną zmęczony niedźwiadek?Dla wszystkich, którzy wołają Opowiedz mi coś jeszcze! - wspaniała dłuższa historia + krótsza opowiastka, idealne do czytania przed snem.

W tym roku postanawia więc nie zapadać w sen zimowy! W tajemnicy rusza w góry, żeby jeździć na nartach. Książka Opowiedz mi coś jeszcze! Śmiało, Oskarze! / Anne Loyer, Olesiejuk, 10,28 zł, okładka twarda, Sto tysięcy przecenionych książek, sprawdź teraz! Towar z kategorii OUTLET. Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia: - uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę, - zagięcia, zżółknięcia stron ... Śmiało, Oskarze! praca zbiorowa.

W tym roku postanawia więc nie zapadać w sen zimowy! W tajemnicy rusza w góry, żeby jeździć na nartach. Ale co pocznie wiosną zmęczony ... Sprawdź niskie ceny i kup Opowiedz mi coś jeszcze! Śmiało, Oskarze! w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Opowiedz mi coś jeszcze! Śmiało, Oskarze! Autor: praca zbiorowa Wydawnictwo: Olesiejuk Sp.

POWIĄZANE KSIĄŻKI