Człowiek, który chciał wszystko wiedzieć (książka audio)

Człowiek, który chciał wszystko wiedzieć (książka audio) - Dror A. Mishani | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dror A. Mishani
WYMIAR
4,74 MB
NAZWA PLIKU
Człowiek, który chciał wszystko wiedzieć (książka audio).pdf
ISBN
8092283964904

OPIS

Tajemnicze morderstwo, traumy zgwałconych kobiet i podejrzany policjant, którego nikt nie potrafi zidentyfikować. Przed Awim Awrahamem jego pierwsze śledztwo w sprawie o zabójstwo!W swym mieszkaniu zostaje znaleziona martwa Lea Yeager. Przybyły na miejsce komisarz Awi Awraham rozpoznaje w niej ofiarę gwałtu sprzed dwóch lat. Sprawca nie przyznał się do winy, ale został skazany, a jego rodzina groziła poszkodowanej kobiecie. Czy to właściwy trop do znalezienia zabójcy Lei? A może kobietę zamordował syn, który udaje, że nie utrzymywał z matką żadnych kontaktów? Kim jest tajemniczy policjant, który pojawił się w domu ofiary tuż przed zbrodnią?Dror Mishani wirtuozersko zaplata intrygę, której ważny element stanowią sceny z życia prywatnego komisarza. W tle dochodzenia rozgrywają się też perypetie pewnej rodziny. Niektórzy jej członkowie wzbudzają swym zachowaniem poważne podejrzenia.

Mishani (eBook) - Księgarnia PWN Człowiek który chciał wszystko wiedzieć (Audiobook) (Audiobook) | Mishani Dror A. | Biblioteka Akustyczna.

Mishani - Książka, recenzja, streszczenie Człowiek, który chciał wszystko wiedzieć. ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI