Ćwicz rękę Zygzaki i krzyżyki

Ćwicz rękę Zygzaki i krzyżyki - Joe Potter | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joe Potter
WYMIAR
12,89 MB
NAZWA PLIKU
Ćwicz rękę Zygzaki i krzyżyki.pdf
ISBN
5569371481994

OPIS

Pierwsze kroki dziecka w procesie nauki pisania to opanowywanie i ćwiczenie umiejętności motorycznych niezbędnych do posługiwania się ołówkiem, a następnie długopisem (mała motoryka). Zachęcaj dziecko do korzystania z tej pożytecznej i zabawnej książki.

Olesiejuk Dzieci i Zabawki - Zabawki edukacyjne - przeczytaj opinie, kupuj online w dobrej cenie na Inbook.pl Informacje o Ćwicz rękę Zygzaki i krzyżyki Potter - 7934090097 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2019-07-09 - cena 4,37 zł Ćwicz rękę.

Zygzaki i krzyżyki - opis wydawcy. Pierwsze kroki dziecka w procesie nauki pisania to opanowywanie i ćwiczenie umiejętności motorycznych niezbędnych do posługiwania się ołówkiem, a następnie długopisem (mała motoryka). Ćwicz rękę Zygzaki i krzyżyki, Prawidlowe trzymanie ołówka - opis produktu: Pierwsze kroki dziecka w procesie nauki pisania to opanowywanie i ćwiczenie umiejętności motorycznych niezbędnych do posługiwania się ołówkiem, a następnie długopisem (mała motoryka).

POWIĄZANE KSIĄŻKI