Ćwicz rękę Linie i łuki

Ćwicz rękę Linie i łuki - Joe Potter | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joe Potter
WYMIAR
11,1 MB
NAZWA PLIKU
Ćwicz rękę Linie i łuki.pdf
ISBN
3308658975039

OPIS

Pierwsze kroki dziecka w procesie nauki pisania to opanowywanie i ćwiczenie umiejętności motorycznych niezbędnych do posługiwania się ołówkiem, a następnie długopisem (mała motoryka). Zachęcaj dziecko do korzystania z tej pożytecznej i zabawnej książki.

W Grach Strzelanie i rzucanie znajdziesz celów na pęczki - trafiaj je kulą, strzałą, balonem z wodą lub meblem. Nie każdy wie, że linie dłoni mogą zdradzić wszystkie nasze tajemnice i przepowiedzieć przyszłość. Wróżąc z dłoni należy dokładnie przyjrzeć się, jak wyglądają linie dłoni, jej kształt, skóra, ułożenie palców.

Dostarczamy produkty w . SUBSKRYBUJ!http://www.youtube.com/channel/UCkWTQoMjkWT-YiQZ3tTuy_g?sub_confirmation=1WIĘCEJ NA:http://www.lulitulisie.plhttps://www.instagram.com/lulitulisie... Ćwicz rękę. Zygzaki i krzyżyki | Joe Potter | Olesiejuk Sp.

POWIĄZANE KSIĄŻKI