Ćwicz rękę Kręgi i spirale

Ćwicz rękę Kręgi i spirale - Joe Potter | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joe Potter
WYMIAR
12,39 MB
NAZWA PLIKU
Ćwicz rękę Kręgi i spirale.pdf
ISBN
4038637928309

OPIS

Pierwsze kroki dziecka w procesie nauki pisania to opanowywanie i ćwiczenie umiejętności motorycznych niezbędnych do posługiwania się ołówkiem, a następnie długopisem (mała motoryka). Zachęcaj dziecko do korzystania z tej pożytecznej i zabawnej książki.

Brakuje ... Zobacz koniecznie podręczniki Ćwicz rękę Kręgi i spirale w cenie 1.80 zł. Dostarczamy produkty w . Sprawdź niskie ceny i kup Ćwicz rękę.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Pierwsze kroki dziecka w procesie nauki pisania to opanowywanie i ćwiczenie umiejętności motorycznych niezbędnych do posługiwania się ołówkiem, a następnie długopisem (mała motoryka). Zachęcaj dziecko Pierwsze kroki dziecka w procesie nauki pisania to opanowywanie i ćwiczenie umiejętności motorycznych niezbędnych do posługiwania się ołówkiem, a następnie długopisem (mała motoryka).

POWIĄZANE KSIĄŻKI