Alfabet do kolorowania - z kredkami poznajemy słowa

Alfabet do kolorowania - z kredkami poznajemy słowa - Joanna Myjak (ilustr.) | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Myjak (ilustr.)
WYMIAR
9,68 MB
NAZWA PLIKU
Alfabet do kolorowania - z kredkami poznajemy słowa.pdf
ISBN
6860412191333

OPIS

Kolorując obrazki zaczynające swą nazwę na kolejną literę polskiego alfabetu, poznasz nie tylko litery, ale też nowe słowa, nauczysz się je czytać oraz pisać.Pokoloruj obrazki i stań się uczniem na medal!

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Alfabet do kolorowania. Z kredkami poznajemy słowa - Anna Wiśniewska, Joanna Myjak (Ilustr.).

nr kat.: 1344924 RabatoMania! Do -99% taniej! RabatoMania! Do -99% taniej! RabatoMania!-99% na piąty produkt lub -75% na czwarty produkt lub-45% na trzeci produkt ... Alfabet do kolorowania - z kredkami poznajemy słowa ... Alfabet do kolorowania - z kredkami poznajemy słowa Autor: Anna Wiśniewska, Joanna Myjak (ilustr.) Sugerowana cena detaliczna: 7,99 PLN Strony: 48, Format: 21x29,5 cm Kolorując obrazki zaczynające swą nazwę na kolejną literę polskiego alfabetu, poznasz nie tylko litery, ale też nowe słowa, nauczysz się je czytać oraz pisać.

POWIĄZANE KSIĄŻKI