Afryka dzika. Zgadywanki, wyklejanki, kolorowanki

Afryka dzika. Zgadywanki, wyklejanki, kolorowanki - Ewa Gorzkowska-Parnas | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ewa Gorzkowska-Parnas
WYMIAR
3,67 MB
NAZWA PLIKU
Afryka dzika. Zgadywanki, wyklejanki, kolorowanki.pdf
ISBN
2598299756693

OPIS

Wybierz się z dzieckiem na niezwykłe safari! Spotkacie tu zwierzęta – małe i duże, takie które w Polsce można zobaczyć jedynie w zoo, a także rośliny rosnące tylko wAfryce.Podczas takiej wyprawy możesz wyjaśnić maluchowi, po co fenkowi wielkie uszy, który zwierzak nazywany jest królem, a który potrafi wypić mnóstwo wody.Zabawa dołączonymi do książki naklejkami, które należy dopasować do białych kształtów na ilustracjach, to świetna okazja do rozmowy o zwierzętach i roślinach.

Sprawdź naszą ofertę Afryka - materiały edukacyjne dla dzieci. Ćwiczenia, kolorowanki, łamigłówki, quizy.

Wybierz się z dzieckiem na niezwykłe safari! Spotkacie tu zwierzęta małe i duże, takie które w Polsce można zobaczyć jedynie w zoo, a także rośliny rosnące tylko w Afryce. Afryka dzika. Zgadywanki, wyklejanki, kolorowanki - Praca zbiorowa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI