30 sekund O sztucznej inteligencji i robotyce

30 sekund O sztucznej inteligencji i robotyce - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
11,48 MB
NAZWA PLIKU
30 sekund O sztucznej inteligencji i robotyce.pdf
ISBN
2189167944035

OPIS

Cóż takiego głębokiego jest w „głębokim uczeniu”? Czy sztuczna inteligencja rzeczywiście potrafi myśleć? Jak będą wyglądały roboty w najbliższej przyszłości? Czy zrodził się nowy podział społeczny na tych, którzy rozumieją technologię, i tych, którzy się jej obawiają?Czy ludzie i inteligentne maszyny kiedykolwiek się połączą, tworząc nowy gatunek?30 sekund o sztucznej inteligencji i robotyce przynosi jasne i zwięzłe odpowiedzi na te pytania w 50 odsłonach, przedstawiając najważniejsze zagadnienia i doniosłe wydarzenia z historii robotyki i sztucznej inteligencji.Seria w jasny i zwięzły sposób prezentuje kluczowe dla danej dziedziny wiedzy zagadnienia, poświęcając każdemu z nich krótki tekst, którego przeczytanie zajmuje nie więcej niż pół minuty. Wybitni specjaliści zrezygnowali z naukowego żargonu, aby ciekawie i przystępnie wyjaśnić nawet złożone problemy. Dzięki temu powstały atrakcyjnie opracowane kompendia wiedzy , które pozwalają lepiej zrozumieć otaczający świat.

O sztucznej inteligencji i robotyce - sprawdź opinie i opis produktu. Zobacz inne Literatura popularnonaukowa, najtańsze i najlepsze oferty. Cóż takiego głębokiego jest w „głębokim uczeniu"? Czy sztuczna inteligencja rzeczywiście potrafi myśleć? Jak będą wyglądały roboty w najbliższej przyszłości? Czy zrodził się nowy podział społeczny na tych, którzy rozumieją technologię, i tych, którzy się jej obawiają?Czy ludzie i inteligentne ... 30 sekund O sztucznej inteligencji i robotyce; Opis wydawniczy Autor: praca zbiorowa Data wydania: 29.01.2019 Wydawca: Olesiejuk ISBN: 978-83-274-8209-9 Liczba Stron: 160 Okładka: oprawa twarda Dostępność: W magazynie.

Warto wiedzieć co mogą dzisiejsze maszyny i algorytmy. Ta książka istotnie poszerzy Twój światopogląd. 30 sekund O sztucznej inteligencji i robotyce .

POWIĄZANE KSIĄŻKI