Teen Top Fashion Włosy i paznokcie

Teen Top Fashion Włosy i paznokcie - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
9,53 MB
NAZWA PLIKU
Teen Top Fashion Włosy i paznokcie.pdf
ISBN
6011249978787

OPIS

Poznaj sekrety pięknych włosów i paznokci!W salonie fryzjerskim modelki pielęgnują swoje włosy. Dzięki farbowaniu, obcinaniu i kręceniu można bez trudu uzyskać całkiem nowy look! Popuść wodzę fantazji i wybierz fryzurę, która najbardziej ci się podoba. A teraz kolei na idealne paznokcie!Teraz nasze top modelki wyglądają doskonale! Robią sobie wspólne zdjęcie…

1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars. Pseudonim. Poznaj sekrety pięknych włosów i paznokci! W salonie fryzjerskim modelki pielęgnują swoje włosy.

WĹosy i paznokcie [KSIÄĹťKA] Solgar Formuła Włosy, Skóra, Paznokcie - opinia Pana Tabletki: Mało substancji, które faktycznie mogą wpłynąć na dobry stan włosów, skóry i paznokci. I jest drogo - w takiej cenie znajdziemy suplementy z dużo lepszym składem. Suplementy na włosy, skórę i paznokcie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI