Stwórz własne dinozaury. Książka z naklejkami

Stwórz własne dinozaury. Książka z naklejkami - Simon Tudhope | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Simon Tudhope
WYMIAR
4,4 MB
NAZWA PLIKU
Stwórz własne dinozaury. Książka z naklejkami.pdf
ISBN
8528606366752

OPIS

Stwórz naklejkowe modele 20 największych, najgroźniejszych, najbardziej fascynujących zwierząt, jakie kiedykolwiek stąpały po Ziemi.Znajdź i dopasuj odpowiednie nalepki, aby powstała cała kolekcja niesamowitych gadów kopalnych.

Znajdź i dopasuj odpowiednie nalepki, aby powstała cała kolekcja niesamowitych gadów ... Stwórz własne dinozaury. Książka z naklejkami - sprawdź opinie i opis produktu.

Zaprojektuj online swojefotonaklejki na lodówkę, laptopa, czy samochód .Wydrukujemy je w różnych rozmiarach i formatach -czy to prostokątne, kwadratowe, a nawet w formacie panoramicznym.Nadaj Twojej fotonaklejce to „coś" i upiększ Twoje obrazy ... Fascynujące dinozaury, Ozdabiam naklejkami - opis produktu: Dzięki pięknie ilustrowanym książkom z serii "Ozdabiam naklejkami" przeniesiesz się do fascynujących miejsc, które możesz ozdobić, jak tylko zechcesz. Do wykorzystania masz mnóstwo kolorowych naklejek! Stwórz własne zachwycające kompozycje. Ozdabiaj! Poznawaj! Baw się! Dzięki pięknie ilustrowanym książkom z serii „Ozdabiam naklejkami" przeniesiesz się do fascynujących miejsc, które możesz ozdobić, jak tylko zechcesz.

POWIĄZANE KSIĄŻKI