Na stanowiska bojowe

Na stanowiska bojowe - Reinhard Hardegen | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Reinhard Hardegen
WYMIAR
9,48 MB
NAZWA PLIKU
Na stanowiska bojowe.pdf
ISBN
7453983825414

OPIS

"Raj dla U-bootów" - tak najczęściej dowódcy pierwszych niemieckich U-bootów, które dotarły do brzegów Ameryki, określali stan amerykańskiej obrony przeciwpodwodnej. Pierwszym dowódcą, który dotarł do tego "raju" był Reinhard Hardegen.Niedoszły lotnik, zrobił błyskawiczną karierę jako dowódca U-bootów. Został zapamiętany przede wszystkim z dwóch ostatnich, pełnych sukcesów patroli do brzegów amerykańskich, gdzie prowadził walkę w brawurowy sposób.Pierwsze wydanie wspomnień Hardegena ukazało się jeszcze w faszystowskich Niemczech, ale wyjątkowo mało jest w nich, jak na okres wojenny, propagandy nazistowskiej.

niemieckich Uboootow ktore dotarly do brzegow Ameryki okreslali stan amerykanskiej obrony przeciwpodwodnej Pierwszym dowodca ktory dotarl do. * Wyrażam zgodę na otrzymywanie od SMYK S.A. informacji o produktach i usługach oraz promocjach i zniżkach oferowanych przez SMYK S.A., za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej (np.

Kup na swiatksiazki.pl "Raj dla U-bootów" - tak najczęściej dowódcy pierwszych niemieckich U-bootów, które dotarły do brzegów Ameryki ... Kup teraz na Allegro.pl za 35,99 zł - KSIĄŻKA Na stanowisko bojowe! Hardegen Reinhard _ z miasta KRAKÓW . Stan: nowy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI