Kosmiczne rupiecie

Kosmiczne rupiecie - Craig Thompson | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Craig Thompson
WYMIAR
7,68 MB
NAZWA PLIKU
Kosmiczne rupiecie.pdf
ISBN
5480296365496

OPIS

Rodzina to najważniejsza rzecz w galaktyce.Fiolet nie potrafi siedzieć bezczynnie, kiedy po jej ojcu ginie słuch. Za nic mając sobie czyhające pośród gwiazd niebezpieczeństwa, razem z paczką osobliwych przyjaciół wyrusza na poszukiwania. Ale przestrzeń kosmiczna zdaje się nie mieć końca, a Fiolet odkrywa, że jej tata jest w ogromnych, OGROMNYCH tarapatach. Lecz kiedy jego życie zawisa na włosku, nic jej nie powstrzyma przed próbą ocalenia swojej rodziny.Komiksowy wizjoner Craig Thompson z charakterystyczną swadą, humorem i ciepłem stworzył historię dla czytelników w każdym wieku. "Kosmiczne rupiecie" to opowieść o rodzinie, przyjaźni i lojalności osadzona na tle wielkiej przygody wypełnionej dziwacznymi stworami i zdumiewającymi statkami, okraszona ciętym komentarzem na temat naszego zanieczyszczonego świata.Craig Thompson to amerykański twórca powieści graficznych, autor takich głośnych tytułów jak Blankets: Pod śnieżną kołderką, Habibi. Wielokrotny zdobywca wielu najważniejszych nagród na komiksowym rynku amerykańskim (Nagrody Eisnera, Harveya i Ignatz).Autorem kolorów w komiksie jest równie znany i uznany Dave Stewart, którego komiksy ukazywały się w DC, Marvel i Dark Horse.

Za nic mając sobie czyhające pośród gwiazd niebezpieczeństwa, razem z paczką osobliwych przyjaciół wyrusza na poszukiwania. Rodzina to najważniejsza rzecz w galaktyce. Fiolet nie potrafi siedzieć bezczynnie, kiedy po jej ojcu ginie słuch.

Za nic mając sobie czyhające pośród gwiazd niebezpieczeńs Kosmiczne rupiecie - recenzja Wysłany przez Michał Siromski | Wrz 29, 2016 | RECENZJE | 0 Craig Thompson swoim najnowszym komiksem dowodzi, że nie ma znaczenia, czy tworzy się dla dorosłych, czy dla dzieci. „Kosmiczne rupiecie" to rodzinna opowieść osadzona w konwencji science fiction. Główna bohaterka, Fiolet, jest rezolutną nastolatką z wybuchowym temperamentem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI