Czas opowiedziany. Trylogia Alicja w krainie czasów. Tom 2

Czas opowiedziany. Trylogia Alicja w krainie czasów. Tom 2 - Ałbena Grabowska | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ałbena Grabowska
WYMIAR
3,83 MB
NAZWA PLIKU
Czas opowiedziany. Trylogia Alicja w krainie czasów. Tom 2.pdf
ISBN
6544038913573

OPIS

Ałbena Grabowska ALICJA W KRAINIE CZASÓW. Czas opowiedziany. Tom IIDalszy ciąg opowieści o obdarzonej niezwykłym darem kobiecie.Nastoletnia Alicja zostaje wysłana do Wiednia, aby w tamtejszej klinice leczyć rozpocząć leczenie. Z początku nieufna, nieznająca języka, ignorowana przez lekarzy, stopniowo zaskarbia sobie sympatię innych pacjentek i personelu.Zachęcona przez wybitnego psychoanalityka Zygmunta Freuda zaczyna studiować medycynę. Wydaje się, że nareszcie losy Alicji ułożą się szczęśliwie - otoczona przyjaciółmi, zakochana w koledze ze studiów, dostaje wymarzoną pracę w Katedrze Anatomii. Jednak wybuch I wojny światowej i niebezpieczne wydarzenie w anatomicum ponownie zmuszą ją do całkowitej zmiany życia.Odprawione niegdyś przez matkę czary, pozwolą Alicji żyć tak, jak nie żył dotąd żaden człowiek... 

Jest w tej trylogii ponadczasowość i prawda uniwersalna. Tom 2. Czas opowiedziany - opis wydawcy.

Z początku nieufna, nieznająca języka, ignorowana przez lekarzy... ...opowiedziany • Alicja w krainie czasów • pliki użytkownika ataneren przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • 02 Czas opowiedziany Grabowska Albena.epub, 02 Czas opowiedziany EBOOK1. Abbot Rachel.

POWIĄZANE KSIĄŻKI