30 sekund O teoriach naukowych

30 sekund O teoriach naukowych - Paul Parsons | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paul Parsons
WYMIAR
7,16 MB
NAZWA PLIKU
30 sekund O teoriach naukowych.pdf
ISBN
1939223778641

OPIS

Na pewno zdarzyło ci się słyszeć o teorii chaosu, teoriach wielkiej unifikacji czy teorii względności. Również koncepcja kota Schrodingera czy zasady dynamiki Newtona nie są ci obce, ale czy wiesz o nich na tyle dużo, by nie bać się włączyć do dyskusji prowadzonej przez znajomych lub podzielić się swą wiedzą z dziećmi?Seria w jasny i zwięzły sposób prezentuje kluczowe dla danej dziedziny wiedzy zagadnienia, poświęcając każdemu z nich krótki tekst, którego przeczytanie zajmuje nie więcej niż pół minuty. Wybitni specjaliści zrezygnowali z naukowego żargonu, aby ciekawie i przystępnie wyjaśnić nawet złożone problemy. Dzięki temu powstały atrakcyjnie opracowane kompendia wiedzy , które pozwalają lepiej zrozumieć otaczający świat.

Należy do gatunków: literatura popularno - naukowa. Książka 30 sekund O teoriach naukowych liczy 160 stron.

Możesz tę zgodę cofnąć, a swoje dane usunąć w dowolnym momencie. Księgarnia w Markach ponad 100 tysięcy produktów. kupuj i odbieraj w sklepie lub wybierz wysyłkę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI