30 sekund O teoriach naukowych

30 sekund O teoriach naukowych - Paul Parsons | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paul Parsons
WYMIAR
7,56 MB
NAZWA PLIKU
30 sekund O teoriach naukowych.pdf
ISBN
8585952092072

OPIS

Na pewno zdarzyło ci się słyszeć o teorii chaosu, teoriach wielkiej unifikacji czy teorii względności. Również koncepcja kota Schrodingera czy zasady dynamiki Newtona nie są ci obce, ale czy wiesz o nich na tyle dużo, by nie bać się włączyć do dyskusji prowadzonej przez znajomych lub podzielić się swą wiedzą z dziećmi?Seria w jasny i zwięzły sposób prezentuje kluczowe dla danej dziedziny wiedzy zagadnienia, poświęcając każdemu z nich krótki tekst, którego przeczytanie zajmuje nie więcej niż pół minuty. Wybitni specjaliści zrezygnowali z naukowego żargonu, aby ciekawie i przystępnie wyjaśnić nawet złożone problemy. Dzięki temu powstały atrakcyjnie opracowane kompendia wiedzy , które pozwalają lepiej zrozumieć otaczający świat.

Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Kompendium wiedzy na temat teorii kwantów podana w przystępny i ciekawy sposób. To lektura obowiązkowa dla wszystkich ciekawych świata.

Również koncepcja kota Schrodingera czy zasady dynamiki Newtona nie są ci obce, ale czy wiesz o nich na tyle dużo, ... Sprawdź niskie ceny i kup 30 sekund o teoriach naukowych. w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! jak tylko 30 sekund O teoriach naukowych się pojawi.

POWIĄZANE KSIĄŻKI