Mnóstwo rzeczy do wypatrzenia!

Mnóstwo rzeczy do wypatrzenia! - Fiona Watt | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Fiona Watt
WYMIAR
9,34 MB
NAZWA PLIKU
Mnóstwo rzeczy do wypatrzenia!.pdf
ISBN
7889165553555

OPIS

Seria dużych książek, w których na każdej stronie kryją się obrazkowe wyszukiwanki. Dzieci będą się świetnie bawić, ćwicząc przy tym porównywanie, liczenie i rozpoznawanie kolorów.

Książka Mnóstwo rzeczy do wypatrzenia na dworze! liczy 30 stron. Jej wymiary to 220x255. ** UWAGA: Całkowity czas realizacji zamówienia to suma czasu potrzebnego na skompletowanie, zapakowanie i dostarczenie zamowienia do firmy pocztowej lub kurierskiej (oznaczony przy każdym produkcie - wyślemy w czasie: 24 h, 48 h, 2-4 dni, 3-5 dni, 7 dni, 14 dni, 21 dni, 30 dni) i czasu potrzebnego firmie pocztowej lub kurierskiej na ... Opis: Mnóstwo rzeczy do wypatrzenia! - Fiona Watt.

Oprawa jest twarda. Mnóstwo rzeczy do wypatrzenia w domu Świetna książeczka dla dziecka 2-3 lat. Na każdej stronie znajdują się estetyczne obrazki oraz kilka pytań do inicjowania rozmowy przez rodzica.

POWIĄZANE KSIĄŻKI