Legendarne samochody

Legendarne samochody - Larry Edsall | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Larry Edsall
WYMIAR
11,46 MB
NAZWA PLIKU
Legendarne samochody.pdf
ISBN
5543632843285

OPIS

Legendarne samochody – ikony elegancji, ponadczasowe dzieła sztuki inżynierskiej, które stały się kamieniami milowymi w historii motoryzacji.Za chwilę udamy się w niezwykłą podróż. Pojedziemy drogą wytyczoną przez historię… Poznamy pierwsze auta i będziemy mogli podziwiać ich kształty oraz zastosowane wówczas rozwiązania techniczne. Z czasem automobile zaczęły się zmieniać. Po wielu przemianach upodobniły się do dzisiejszych samochodów. Poznamy więc wiele wyjątkowych maszyn i spojrzymy w przyszłość – zobaczymy, jakie auta już niedługo będą parkować pod naszymi oknami. Oto legendarne samochody, czyli połączenie technologii i piękna.

Pojedziemy drogą wytyczoną przez historię Poznamy pierwsze auta i będziemy mogli podziwiać ich kształty oraz zastosowane wówczas rozwiązania techniczne. Oto legendarne samochody, czyli połączenie technologii i piękna. Książka Legendarne samochody pochodzi z wydawnictwa Olesiejuk.

Jej wymiary to 230x260. Oprawa jest twarda. Legendarne samochody już od 27,80 zł - od 27,80 zł, porównanie cen w 1 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI