Książka kucharska dla maluchów i niemowląt

Książka kucharska dla maluchów i niemowląt - Gina Ford | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Gina Ford
WYMIAR
5,56 MB
NAZWA PLIKU
Książka kucharska dla maluchów i niemowląt.pdf
ISBN
3391124010132

OPIS

Prostota, dobre składniki i praktyczne wskazówki dotyczące odżywiania całej rodziny - oto cały sekret mojej Książki kucharskiej. [Gina Ford]Twój maluch nie toleruje warzyw a karmienie go przypomina bezlitosną walkę?Często brakuje ci pomysłów na pyszne i pożywne posiłki?Zapomnij ostresie i stwórz własne kulinarne imperium, które pokochają najmłodsi!Książka kucharska dla maluchów i niemowląt to wspaniała pomoc przygotowana przez specjalistkę z zakresu wychowywania i żywienia dzieci. Gina Ford swoim podejściem do opieki nad dziećmi skradła serca rodziców na całym świecie. Z jej celnych i skutecznych porad korzystali zarówno zwykli rodzice, jak i wielkie gwiazdy, między innymi Kate Winslet. Ta niezwykła książka kucharska zawiera łatwe i proste przepisy na potrawy, które można przygotować szybko i bez wysiłku, a każde proponowane danie bogate jest w składniki niezbędne do prawidłowego rozwoju dziecka. Przepisy uzupełnione są o praktyczne porady,które pozwolą rodzicom dobrze zorganizować swój czas w kuchni i z dzieckiem. 

Używany - jak nowa. Niezauważalne lub prawie niezauważalne ślady używania.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Książka kucharska dla maluchów i niemowląt to ponad 100 łatwych do zrealizowania przepisów dla maluchów i niemowląt.Przedstawione w niej przepisy można zrealizować szybko i prosto.Potrawy są tak dobrane żeby smakowały maluchom,ale przede wszystkim dostarczały im podstawowych składników niezbędnych do prawidłowego rozwoju ... Książka kucharska dla maluchów i niemowląt to wspaniała pomoc przygotowana przez specjalistkę z zakresu wychowywania i żywienia dzieci. Gina Ford swoim podejściem do opieki nad dziećmi skradła serca rodziców na całym świecie. Książka kucharska dla maluchów i niemowląt to wspaniała pomoc przygotowana przez specjalistkę z zakresu wychowywania i żywienia dzieci.

POWIĄZANE KSIĄŻKI