Historia Polski

Historia Polski - Krzysztof Wiśniewski (oprac.) | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krzysztof Wiśniewski (oprac.)
WYMIAR
4,76 MB
NAZWA PLIKU
Historia Polski.pdf
ISBN
5865798097217

OPIS

„Historia Polski” to książka skierowana do dzieci 8-12-letnich. Omawia dzieje naszej Ojczyzny w przystępny sposób, uzupełniając teksty wspaniałymi ilustracjami, pomagającymi wyobrazić sobie wydarzenia i postaci. Dzieje Polski opowiedziane zostały od początków państwa Piastów aż po współczesność.

Polaków — ubogich i niewykształconych, tych, którzy mieli ciężko pracować i słuchać narodowych elit — od początku Polski aż do czasów współczesnych. Kategoria: Historia Polski „Dwór był z drewna modrzewiowego, jednopiętrowy, obszerny, tonął w kasztanach i lipach. Piłsudscy żyli w Zułowie niemal na magnackiej stopie, ale ojciec, choć rolnik z wykształcenia, gospodarował fatalnie, a w lecie 1874 r.

Stanowi trzecią część cyklu podręczników akademickich, których autorami są pracownicy naukowi Uniwersytetu Jagiellońskiego. To historia 90 proc. Polaków — ubogich i niewykształconych, tych, którzy mieli ciężko pracować i słuchać narodowych elit — od początku Polski aż do czasów współczesnych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI