Czarne sekundy

Czarne sekundy - Karin Fossum | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Karin Fossum
WYMIAR
8,40 MB
NAZWA PLIKU
Czarne sekundy.pdf
ISBN
1208945063675

OPIS

"Czarne sekundy" to kolejny tom przygód inspektora Konrada Sejera, autorstwa Karin Fossum nazywanej norweską królową zbrodni. Powieści o sympatycznym detektywie wydawane są na całym świecie i od lat uznawane za jedną z najciekawszych serii kryminalnych. Autorka otrzymała wiele nagród i wyróżnień, m.in. Nagrodę Rivertona i prestiżowy Szklany Klucz.Ida Joner jedzie na swoim nowym rowerku kupić słodycze. Urocza, szczęśliwa dziewczynka niedługo będzie obchodzić dziesiąte urodziny. Po trzydziestu pięciu minutach powinna już być z powrotem w domu. Zaniepokojona matka dzwoni do przyjaciół córki i do sklepu, ale małej Idy nikt nie widział. O zaginięciu zostaje powiadomiona policja. Zaczynają się poszukiwania. Najgorszy koszmar matki właśnie staje się rzeczywistością. Setki ochotników przeczesują okolicę, ale nigdzie nie ma śladu Idy ani jej roweru. Sprawa zostaje nagłośniona przez media. Rodzina znajduje się na skraju załamania psychicznego... Przypadek, z którym w powieści "Czarne sekundy" styka się inspektor Sejer należy do najdziwniejszych w jego karierze. Choć detektyw zachowuje spokój i dodaje otuchy matce dziewczynki, sam jest zaskoczony i zdezorientowany. Zazwyczaj zaginione dzieci odnajdują się w ciągu czterdziestu ośmiu godzin, a wydaje się, że Ida Joner rozpłynęła się w powietrzu...

Data zakończenia 2018-09-03 - cena 44,06 zł Opis: Czarne sekundy - Fossum Karin?Czarne sekundy? to kolejny na polskim rynku i długo wyczekiwany tom przygód inspektora Sejera, autorstwa Karin Fossum, jednej z najpopularniejszych autorek kryminałów na świecie, nazywanej norweską królową zbrodni. "Czarne sekundy" to kolejny tom przygód inspektora Sejera. Ida Joner jedzie swoim nowiutkim rowerem kupić słodycze.

Powieść jest szóstą częścią cyklu z detektywem Conradem Sejerem. „Czarne sekundy" to kolejny na polskim rynku i długo wyczekiwany tom przygód inspektora Sejera, autorstwa Karin Fossum, uznawanej za norweską królową zbrodni. Seria o przygodach inspektora Sejera wydawana jest na całym świecie i od lat uznawana za jedną z „Czarne sekundy" to kolejny na polskim rynku i długo wyczekiwany tom przygód inspektora Sejera, autorstwa Karin Fossum, uznawanej za norweską królową zbrodni.

POWIĄZANE KSIĄŻKI