AutoCAD 2017 PL. Pierwsze kroki

AutoCAD 2017 PL. Pierwsze kroki - Andrzej Pikoń | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrzej Pikoń
WYMIAR
4,61 MB
NAZWA PLIKU
AutoCAD 2017 PL. Pierwsze kroki.pdf
ISBN
6923676886581

OPIS

Włącz turbo — projektuj z AutoCAD-em!Kreski, kółka i krzyżyki, czyli jak rysować na wirtualnej kartce z użyciem różnych narzędziPrzekształć, popraw, dopasuj, czyli jak manipulować obiektami i dostosowywać je do swojej wizjiPrecyzyjne parametry, czyli jak zmieścić się w założonych wymiarach i stworzyć idealny projektPowiedzieć, że AutoCAD to rewolucyjne, niesłychanie pomysłowe i poręczne narzędzie dla każdego inżyniera, architekta, mechanika, a nawet lekarza, to powiedzieć za mało. Bez tego programu nie sposób wręcz wyobrazić sobie pracy nad ogromnymi makietami, mikroskopijnymi częściami czy innowacyjnymi urządzeniami. AutoCAD pozwala nie tylko stworzyć projekt, lecz także zobaczyć go w 3D — i to ze wszystkich tron, a nawet przeprowadzić symulację jego działania. Jeśli chcesz szybko poznać podstawy projektowania w najnowszej wersji tego środowiska, czas sięgnąć po najlepszą książkę na rynku — tę, którą trzymasz w dłoniach!W tym podręczniku znajdziesz wszystko, czego potrzeba nowicjuszowi: jasne opisy środowiska i najważniejszych narzędzi programu oraz przejrzyste, precyzyjne wytyczne, pozwalające osiągnąć określone efekty pracy. Dowiesz się, jak uruchomić AutoCAD i wykonać w nim rysunek za pomocą linii oraz obiektów. Zobaczysz, jak modyfikować każdy z elementów rysunku, dobierać grubość linii i rodzaj kreskowania, używać uchwytów obiektów i dokładnie dopasowywać poszczególne elementy. Nauczysz się stosować szyk kołowy i prostokątny, automatycznie nadawać i zmieniać precyzyjne wymiary oraz obliczać różne potrzebne Ci wielkości. Odkryjesz, jak wielką wygodę zapewnia stosowanie bloków i do czego służą warstwy. Sprawdź, jak wiele czasu pomoże Ci oszczędzić AutoCAD!Pierwszy rysunek, obiekty i współrzędne punktówOglądanie rysunku, rysowanie precyzyjne i modyfikacje obiektówSzerokość linii i praca z liniami przerywanymiSzyk kołowy i prostokątny, uchwyty obiektówInformacje o rysunku i menedżer właściwościKreskowanie i napisyWymiary i rysunek parametrycznyBloki, warstwy i wydrukAutoCAD 2017 PL — stosuj najlepsze rozwiązania!

Pierwsze kroki. O tym, że AutoCAD jest najbardziej znanym systemem CAD nie trzeba nikomu mówić.

Pierwsze kroki (Andrzej Pikoń). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Zrób pierwsze kroki - z AutoCAD-em! Używaj narzędzi rysunkowych; Dodawaj i modyfikuj obiekty; Przeglądaj i drukuj projekty; AutoCAD stanowi standardowe narzędzie pracy w większości biur projektowych i uczelni technicznych na całym świecie, również w Polsce.

POWIĄZANE KSIĄŻKI