30 sekund o Stephenie Hawkingu

30 sekund o Stephenie Hawkingu - Paul Parsons | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paul Parsons
WYMIAR
4,37 MB
NAZWA PLIKU
30 sekund o Stephenie Hawkingu.pdf
ISBN
4271942963878

OPIS

Stephen Hawking, najwybitniejszy fizyk teoretyczny od czasów Alberta Einsteina, był nie tylko przypuszczalnie największym naukowcem naszej epoki, ale też odnoszącym sukcesy popularyzatorem wiedzy, którą umiał dzielić się z innymi, wyjaśniając najtrudniejsze problemy w przystępny sposób.Nie ograniczał się wyłącznie do badań naukowych, zabierał głos w ważnych sprawach społecznych i politycznych oraz walczył o prawa osób niepełnosprawnych.Książka 30 sekund o Stephenie Hawkingu wprowadza nas w świat wielkiego geniusza. Jego biografia została przedstawiona w krótkich tekstach. Zapoznaj się z nimi wszystkimi po kolei, a Wszechświat stanie przed Tobą otworem.Seria w jasny i zwięzły sposób prezentuje kluczowe dla danej dziedziny wiedzy zagadnienia, poświęcając każdemu z nich krótki tekst, którego przeczytanie zajmuje nie więcej niż pół minuty. Wybitni specjaliści zrezygnowali z naukowego żargonu, aby ciekawie i przystępnie wyjaśnić nawet złożone problemy. Dzięki temu powstały atrakcyjnie opracowane kompendia wiedzy , które pozwalają lepiej zrozumieć otaczający świat.

30 SEKUND O TEORIACH NAUKOWYCH. Napisz recenzję o produkcie: 30 sekund o teorii kwantów Twoja ocena. Ocena ogólna.

Ten niesamowity naukowiec zajmował się przede wszystkim czarnymi dziurami oraz grawitacją kwantową. Aby uczcić pamięć o Stephenie Hawkingu, przygotowaliśmy dziesięć ciekawostek o tym wybitnym człowieku. Informacje o 30 sekund o teorii kwantów + o Hawkingu - 7887433869 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI