Zestaw młodego odkrywcy. Odkrywania świata Ludzkie ciało

Zestaw młodego odkrywcy. Odkrywania świata Ludzkie ciało - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
6,87 MB
NAZWA PLIKU
Zestaw młodego odkrywcy. Odkrywania świata Ludzkie ciało.pdf
ISBN
4168606282132

OPIS

Sięgnij po ten zestaw, by dowiedzieć się, jak zbudowane jest ciało człowieka i jakie zachodzą w nim procesy.W pudełku znajdziesz ilustrowany przewodnik, z którego dowiesz się, co dzieje się z pożywieniem, które połykasz i powietrzem, które wciągasz do płuc, a także książkę z naklejkami, a w niej zagadki i łamigłówki, byś mógł sprawdzić, co już wiesz, oraz a także drewniany model szkieletu człowieka i dwa plakaty.Czytaj, rozwiązuj, baw się i… zdobywaj wiedzę!

z o.o., podmioty powiązane i partnerów biznesowych. Sięgnij po ten zestaw, by odkryć tajemnice nauki i lepiej zrozumieć otaczający świat. W pudełku znajdziesz ilustrowany przewodnik z mnóstwem informacji z chemii, fizyki i biologii, książkę z naklejkami, a w niej zagadki i łamigłówki, byś mógł spr... Sięgnij po ten zestaw, by odkryć tajemnice nauki i lepiej zrozumieć otaczający świat.

W pudełku znajdziesz ilustrowany przewodnik z mnóstwem informacji z chemii, fizyki i biologii, książkę z naklejkami, a w niej zagadki ... Zestaw młodego odkrywcy. Odkrywania świata Nauka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI