Świat motyli

Świat motyli - Giulia De Amicis (ilustr.) | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Giulia De Amicis (ilustr.)
WYMIAR
9,22 MB
NAZWA PLIKU
Świat motyli.pdf
ISBN
7957635351762

OPIS

Ta książka zabierze cię w FANTASTYCZNĄ PODRÓŻ do tajemniczego świata motyli. Odkryjesz, między innymi, tajemnicę słynnego MAGICZNEGO PYŁKU pokrywającego ich skrzydła i dowiesz się, jakim cudem pokraczna gąsienica zmienia się w pełnego gracji motyla! Podpowiemy ci także, jak hodować motyle i każdego dnia zwabiać te małe, czarujące owady do twojego domu!

Jest to forma nauki przez zabawę, która uczy przyrody oraz wrażliwości na los delikatnych i pięknych stworzeń, jakimi są motyle.W czasie jesieni i zimy przyroda śpi, jedna już w pierwszym kwartale 2021 będziecie ... Ta strona internetowa przetwarza dane osobowe zgodnie z ustawą RODO oraz wykorzystuje tzw. pliki cookie.

Zachowuje je dla potomnych. Gatunki najbardziej zagrożone wyginięciem (np. Motyle są po chrząszczach najliczniejszym rzędem owadów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI