Pierwsze kłamstwo

Pierwsze kłamstwo - Sara Larsson | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sara Larsson
WYMIAR
6,22 MB
NAZWA PLIKU
Pierwsze kłamstwo.pdf
ISBN
1002021339312

OPIS

Pierwsze kłamstwo pociąga kolejneVisby, lipiec 1997. Podczas imprezy szesnastoletnia Josefin zostaje brutalnie zgwałcona przez kolegów ze szkoły, Oskara, Jonasa i Rikarda. Mimo procesu sprawcy zostają uwolnieni od zarzutów. Wyrok sądu jest też wyrokiem dla Josefin - dziewczyna nie może otrząsnąć się z traumy, co ma ogromny wpływ na całe jej życie.Lata później, Oskar prowadzi uporządkowane życie. Stoi przed kolejnym wyzwaniem w swojej udanej karierze sportowej. Ma rodzinę, pisze parentingowego bloga. Jednak podczas wakacji w Tajlandii bardziej niż rodzina interesuje go nocne życie. Pewnego wieczoru wszystko wymyka mu się spod kontroli. Mężczyzna za wszelką cenę próbuję ukryć prawdę przed żoną. Kłamstwo goni kłamstwo. Nagle Oskar zaczyna dostawać pogróżki...Pierwsze kłamstwo to powieść, która wyzwala wiele emocji. Larsson pokazuje, co naprawdę kryje się za słowem "gwałt". To nie jest określenie na "chwilę zbłądzenia", ale akt, który potrafi złamać czyjeś życie.

To jest komedia, więc musiało zostać przesadzone ;) W 100% zgadzam się z anonimem65 i uważam, że film jest dobry tylko po pierwsze trzeba go zrozumieć, a po drugie jak ktoś wierzy w Boga to normalne, że go to raczej nie rozbawi, a temat religii i ateizmu znam bardzo dobrze. Pierwsze kłamstwo 5 maja 10 09:00 FACEBOOK | 2 . TWITTER.

Podczas imprezy szesnastoletnia Josefin zostaje brutalnie zgwałcona przez kolegów ze szkoły, Oskara, Jonasa i Rikarda. Mimo procesu sprawcy zostają uwolnieni od zarzutów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI