Perfekcyjne maniery

Perfekcyjne maniery - Małgorzata Rozenek-Majdan | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Małgorzata Rozenek-Majdan
WYMIAR
7,43 MB
NAZWA PLIKU
Perfekcyjne maniery.pdf
ISBN
7268745534116

OPIS

Kto pierwszy powinien podać rękę na powitanie? Jak zachować się na spotkaniu biznesowym? Co można na własny temat udostępniać w internecie? W jaki sposób wybrnąć z popełnionych gaf? Jak wychować małą damę i młodego dżentelmana?Profesjonalne rady Małgorzaty Rozenek pomogą ci w okiełznaniu zawiłych zasad, nakazów i reguł rządzącymi konwenansami. Savoir-vivre to trudna sztuka. Dzięki temu poradnikowi, już nigdy nie popełnisz faux pas.

Kto pierwszy powinien podać rękę na powitanie? Jak zachować się na spotkaniu biznesowym? Co można na własny temat udostępniać w internecie? W jaki sposób wybrnąć z popełnionych gaf? Jak wychować małą damę i młodego dżentelmana? Profesjonalne rady Małgorzaty Rozenek pomogą ci w okiełznaniu zawiłych ... Perfekcyjne maniery (Małgorzata Rozenek-Majdan). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Napisz recenzję o produkcie: Perfekcyjne maniery Twoja ocena.

Przeczytaj recenzję Perfekcyjne maniery. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Perfekcyjne maniery - Małgorzata Rozenek porównanie cen w 5 sklepach, cena już od 19,57 zł poznaj wiarygodne opinie przeczytaj recenzje sprawdź dane techniczne wybierz najlepszą ofertę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI