Najnowsza encyklopedia Ciało człowieka

Najnowsza encyklopedia Ciało człowieka - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
5,63 MB
NAZWA PLIKU
Najnowsza encyklopedia Ciało człowieka.pdf
ISBN
3924608943360

OPIS

PODRÓŻUJ do wnętrza ciała człowieka i zobacz, jak ono działa.DOWIEDZ SIĘ, dlaczego pocenie się może ocalić ci życie, jak twój mózg zapamiętuje i dlaczego krew jest czerwona.ODKRYJ zdumiewające procesy zachodzące pod skórą naszego ciała – od ratujących życie odruchów po komórki, które wychwytują i zabijają zarazki.ZOBACZ zadziwiające, opracowane komputerowo ilustracje UKAZUJĄCE ludzkie ciało, jakiego nigdy przedtem nie MOGŁEŚ zobaczyć.

Pierwsza encyklopedia autorstwa Opracowanie zbiorowe , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 25,99 zł . Przeczytaj recenzję Ciało człowieka.

DOWIEDZ SIĘ, dlaczego pocenie się może ocalić ci życie, jak twój mózg zapamiętuje i dlaczego krew jest czerwona. ODKRYJ zdumiewające procesy zachodzące pod skórą naszego ciała od ratujących życie odruchów po komórki, które wychwytują i zabijają zarazki. Towar z kategorii OUTLET.

POWIĄZANE KSIĄŻKI