Miliony zwierząt

Miliony zwierząt - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
12,71 MB
NAZWA PLIKU
Miliony zwierząt.pdf
ISBN
1100920696706

OPIS

Twoja przygoda z kolorowaniem właśnie się zaczyna!Ta książka zawiera dziesiątki skomplikowanych ilustracji do kolorowania z milionami zwierząt! Pokoloruj je całkowicie lub zostaw białe przestrzenie… wybór należy do Ciebie!

Reakcja psa na straszną scenę zaskakuję "Według danych ONZ co roku przez śmieci w oceanach ginie ponad milion zwierząt. Tej śmierci moglibyśmy uniknąć, gdyby ludzie zmienili swoje podejście do odpadów i pomyśleli o tym, że śmieci nie znikają w momencie, w którym się ich pozbędziemy" - napisano w komunikacie WWF.

Miliony ubitych na darmo zwierząt. Oto ... Miliony zwierząt - Twoja przygoda z kolorowaniem właśnie się zaczyna! Ta książka zawiera dziesiątki skomplikowanych ilustracji do kolorowania z milionami zwierząt! Pokoloruj je całkowicie lub zostaw białe przestrzenie wybór należy do Ciebie! - ISBN: 978-83-2745-281-8 Chodzi o miliony zwierząt by Michał Tabaka Dowóz albo śmierć.

POWIĄZANE KSIĄŻKI