Dziewczyny vlogują

Dziewczyny vlogują - Emma Moss | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Emma Moss
WYMIAR
5,51 MB
NAZWA PLIKU
Dziewczyny vlogują.pdf
ISBN
6365405107669

OPIS

Lucy musi się przeprowadzić. Martwi się, jak poradzi sobie bez swoich przyjaciółek w nowej szkole. Żeby walczyć z nieśmiałością zaczyna nagrywać filmiki. Czy uda jej się poznać nowe osoby?Morgan: Hej, Lucy! Widziałam nowy filmik - jest super!Lucy: Dzięki :) Wiedziałam, że nasz maleńki jeż Ci się spodoba :DLucy: Przy okazji - nie uwierzysz, kto do mnie napisał!!!Morgan: Czy jego imię zaczyna się na S...?Lucy: TAK :)))Lucy: Ale na razie nic więcej Ci nie powiem :xMorgan: Haha, dobrze wiem, że wytrzymasz najwyżej do jutra :PMorgan: Lecę na lekcje :) Pozdrów dziewczyny!Lucy: Jasne :) Na razie!

Szczegóły . Data wydania: 2016-05-09 ... Dziewczyny vlogują Emma Moss.

Nowości, Bestsellery i Zapowiedzi. Sprawdź i Kup Teraz! Książka Dziewczyny vlogują - Moss Emma Kup Najtaniej w Księgarni Internetowej Selkar.pl Błyskawiczna Wysyłka w 24h Lucy Loczek i katastroga w Internecie, czyli jak zostałam gwiazdą YouTube'a Lucy musi się przeprowadzić.

POWIĄZANE KSIĄŻKI