Ding-dong, tu Psi Patrol

Ding-dong, tu Psi Patrol - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
11,12 MB
NAZWA PLIKU
Ding-dong, tu Psi Patrol.pdf
ISBN
4941810967458

OPIS

Książka z panelem dźwiękowym i 8 fantastycznymi dźwiękami.Wraz z Rockym i pozostałymi członkami Psiego Patrolu dzwoń do drzwi mieszkańców Zatoki Przygód. Wspólnie opowiecie im, jak ważny jest recykling śmieci… i niesienie pomocy innym! Ta fanPSIAstyczna książeczka pobudzi wyobraźnię dzieci, zapraszając je do wspólnej zabawy z ulubionymi bohaterami, zachęci do dopasowywania obrazków do słów i odgłosów, pozwoli poznać wartość pracy w zespole.

Ding-dong, tu Psi Patrol Olesiejuk Sp. z o.o.

Wspólnie opowiecie im, jak ważny jest recykling śmieci i niesienie pomocy innym! Ta fanPSIAstyczna książeczka pobudzi wyobraźnię ... Książka Ding-dong, tu Psi Patrol! / PRACA ZBIOROWA, Olesiejuk, 34,90 zł, okładka twarda, Sto tysięcy przecenionych książek, sprawdź teraz! - Ding-dong, tu Psi Patrol; Ding-dong, tu Psi Patrol. nr kat.: 1386834 RabatoMania! Do -99% taniej! RabatoMania! Do -99% taniej! RabatoMania!-99% na piąty produkt lub-75% na czwarty produkt lub-45% na trzeci produkt lub-25% na drugi produkt.

POWIĄZANE KSIĄŻKI