Zestaw młodego odkrywcy. Odkrywania świata Nauka

Zestaw młodego odkrywcy. Odkrywania świata Nauka - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
10,8 MB
NAZWA PLIKU
Zestaw młodego odkrywcy. Odkrywania świata Nauka.pdf
ISBN
4712848988368

OPIS

Sięgnij po ten zestaw, by odkryć tajemnice nauki i lepiej zrozumieć otaczający świat.W pudełku znajdziesz ilustrowany przewodnik z mnóstwem informacji z chemii, fizyki i biologii, książkę z naklejkami, a w niej zagadki i łamigłówki, byś mógł sprawdzić, co już wiesz, plakat przedstawiający układ okresowy pierwiastków oraz plastikowe elementy, z których możesz zbudować pięć modeli solarnych. Czytaj, rozwiązuj, baw się i… zdobywaj wiedzę!

Zobacz powieści i opowiadania podobne do OLESIEJUK Zestaw młodego odkrywcy. Odkrywania świata Dinozaury praca zbiorowa w najniższej cenie z opcją darmowej dostawy nawet w 24h! Ten zestaw młodego odkrywcy pozwoli odkryć tajemnice kosmosu i lepiej zrozumieć otaczający świat.

#smartDzieciaki to nasza odpowiedź na potrzeby dzieci, które chcą wiedzieć i rozumieć więcej. W ramach abonamentu, w wybranym odstępie czasu (co 2 tygodnie, miesiąc lub co 2 miesiące - więcej tutaj) otrzymacie box z eksperymentami, które zaspokoją ciekawość młodego odkrywcy. Zestaw młodego odkrywcy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI