Zestaw młodego odkrywcy. Odkrywania świata Nauka

Zestaw młodego odkrywcy. Odkrywania świata Nauka - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
9,1 MB
NAZWA PLIKU
Zestaw młodego odkrywcy. Odkrywania świata Nauka.pdf
ISBN
8298833990781

OPIS

Sięgnij po ten zestaw, by odkryć tajemnice nauki i lepiej zrozumieć otaczający świat.W pudełku znajdziesz ilustrowany przewodnik z mnóstwem informacji z chemii, fizyki i biologii, książkę z naklejkami, a w niej zagadki i łamigłówki, byś mógł sprawdzić, co już wiesz, plakat przedstawiający układ okresowy pierwiastków oraz plastikowe elementy, z których możesz zbudować pięć modeli solarnych. Czytaj, rozwiązuj, baw się i… zdobywaj wiedzę!

Odkrywania świata Ludzkie ciało - Pytania i odpowiedzi Zastanawiasz się jak poprawnie użytkować zakupiony produkt? Porady na forum naszych ekspertów w mig rozwieją Twoje wątpliwości! Pytania i Odpowiedzi pomogą użytkownikom serwisu w poprawnym korzystaniu i cieszeniu się z nowo zakupionych produktów. Książka Zestaw młodego odkrywcy. Odkrywania świata Nauka - Praca zbiorowa Sięgnij po ten zestaw, by odkryć tajemnice nauki i lepiej zrozumieć otaczający świat.W pudełku znajdziesz ilustrowany przewodnik z mnóstwem informacji z chemii, fizyki i biologii, książkę z...

W pudełku znajdziesz ilustrowany przewodnik z mnóstwem informacji z chemii, fizyki i biologii, książkę z naklejkami, a w niej zagadki i łamigłówki, byś mógł sprawdzić, co już wiesz, plakat ... Zestaw młodego odkrywcy. Odkrywania świata Nauka - Sięgnij po ten zestaw, by odkryć tajemnice nauki i lepiej zrozumieć otaczający świat.

POWIĄZANE KSIĄŻKI