Szkolne szaleństwa Serafina

Szkolne szaleństwa Serafina - Martyna Jacewicz | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Martyna Jacewicz
WYMIAR
7,64 MB
NAZWA PLIKU
Szkolne szaleństwa Serafina.pdf
ISBN
4015114828840

OPIS

Tym razem sympatyczny rozrabiaka Serafin zaczyna nowy rok szkolny i wybiera się z mamą na zakupy najważniejszych rzeczy do szkoły. Oczywiście, jak zwykle nie obywa się bez zwariowanych pomysłów i zabawnych perypetii podczas zakupów i w czasie pierwszych dni w roku szkolnym, kiedy nasz bohater poznaje nowych kolegów i razem potrafią „wykręcić” niejeden szalony numer koleżankom i kolegom.Z Serafinempo prostu nie można się nudzić.

Tym razem sympatyczny rozrabiaka Serafin zaczyna nowy rok szkolny i wybiera się z mamą na zakupy najważniejszych rzeczy do szkoły. Oczywiście, jak zwykle nie obywa się bez zwariowanych pomysłów i zabawnych perypetii podczas zakupów i w czasie pierwszych dni w roku szkolnym, kiedy nasz ... Informacje o Szkolne szaleństwa Serafina - 8706525941 w archiwum Allegro.

Książkę ... Szkolne szaleństwa Serafina Dostępność: na wyczerpaniu. Wysyłka w: od 2 do 14 dni roboczych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI