Plakaty 4-latka Uczę się i rozwijam wyobraźnię!

Plakaty 4-latka Uczę się i rozwijam wyobraźnię! - Isabelle Jacque (ilustr.) | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Isabelle Jacque (ilustr.)
WYMIAR
8,20 MB
NAZWA PLIKU
Plakaty 4-latka Uczę się i rozwijam wyobraźnię!.pdf
ISBN
2601109204200

OPIS

Książka przygotowana z myślą o dzieciach czteroletnich. Znalazło się w niej 11 odrywanych kart plakatów, dzięki którym maluchy poprzez zabawę zdobędą mnóstwo nowych wiadomości i umiejętności. Poznają liczby, alfabet, instrumenty muzyczne i maszyny budowlane, ale także dowiedzą się, jak z jaja rozwija się kurczaczek, a ze zboża powstaje chleb. Czekają też na nich bohaterowie bajki „Czerwony Kapturek”.Poszczególne plakaty można powiesić na ścianie, dzięki czemu dziecko utrwali poznane informacje.

1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars. Książka przygotowana z myślą o dzieciach czteroletnich. Znalazło się w niej 11 odrywanych kart plakatów, dzięki którym maluchy poprzez zabawę zdobędą mnóstwo nowych wiadomości i umiejętności.

Ocena ogólna. 1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars. Książka przygotowana z myślą o dzieciach czteroletnich.

POWIĄZANE KSIĄŻKI