Kosmos od A do Z

Kosmos od A do Z - Annalisa Beghelli (ilustr.) | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Annalisa Beghelli (ilustr.)
WYMIAR
4,44 MB
NAZWA PLIKU
Kosmos od A do Z.pdf
ISBN
9795375474759

OPIS

W tej książce znajdziesz informacje o najważniejszych misjach kosmicznych i odkryciach, które zmieniły nasz sposób myślenia o wszechświecie. Poznasz też pionierów eksploracji kosmosu i dowiesz się, na jaką odległość Alan Shepard posłał piłeczkę golfową na Księżycu!

Kosmos podwójnie pierzasty (Cosmos bipinnatus), inaczej onętek, jest gatunkiem jednorocznym. Dorasta do ponad metra wysokości, mocno się rozgałęzia i na wierzchołkach licznych łodyg tworzy delikatne koszyczki o średnicy do 6 cm.

Uwielbiam zwłaszcza te wydane na papierze, których można dotknąć i obrócić je, by więcej z nich wyczytać, wypatrzyć kolejne szczegóły. Książki z serii George i kosmos. Czasami musimy znacznie się oddalić, byśmy mogli powrócić. Druga Ziemia w kosmosie: gdzie jest? Wyjątkowe odkrycie amerykańskich naukowców z NASA: poszukiwania planety zbliżonej pod względem panujących tam warunków atmosferycznych do tych ziemskich prowadzone są od wielu lat.

POWIĄZANE KSIĄŻKI