Dziura w płocie

Dziura w płocie - Elżbieta Janikowska | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Elżbieta Janikowska
WYMIAR
12,12 MB
NAZWA PLIKU
Dziura w płocie.pdf
ISBN
3977383515482

OPIS

Asia ma dziesięć lat i bardzo przeżywa rozwód rodziców. Przeprowadza się z mamą na wieś do babci i tam znajduje dziurę w płocie, której nikt wcześniej nie zauważył. Po drugiej stronie płotu dziewczynka odkrywa świat i ludzi, którzy mają podobne problemy i razem z nimi próbuje je rozwiązać. Fryderyk – chociaż jest królewiczem – tak jak Asia nie zawsze potrafi zrozumieć trudnych decyzji dorosłych.„Dziura w płocie” to książka nie tylko dla dzieci, które maja problemy rodzinne. Przygody bohaterów pokazują, że nie wszystko jest takie, jak się nam wydaje, a w każdej nawet najtrudniejszej sytuacji można znaleźć coś pozytywnego. Książkę powinni przeczytać także wszyscy rodzice, którzy uwikłani są we wzajemne kłótnie i żale i zapominają, że ich ofiarami stają się przede wszystkim dzieci.Elżbieta Janikowska

W pewnej wiosce mieszkał mały chłopiec z mamą i tatą. Był jedynakiem (nie miał siostry ani brata).

Choć wieloma różnymi słowami opisywał, kto to jest święty, i dał wiele definicji świętego, jedna występuje zawsze: świętego nie można udawać. O tym właśnie jest książka zatytułowana Przez dziurę w płocie, czyli o tym, że święci to także ludzie. About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators ... - Dwumetrowa dziura czyha na spacerowiczów w parku miejskim w Kielcach, po tym jak wichura złamała drzewo, które uszkodziło mur i płot.

POWIĄZANE KSIĄŻKI