Czy musimy udawać?

Czy musimy udawać? - Courtney C. Stevens | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Courtney C. Stevens
WYMIAR
10,48 MB
NAZWA PLIKU
Czy musimy udawać?.pdf
ISBN
7994420513415

OPIS

Autorka czułej i inspirującej powieści Sprawy do zapomnienia„Dojrzały debiut autorki Spraw do zapomnienia o dwojgu młodych ludziach, którzy walczą z okrutnymi traumami. Emocje są tak intensywne, akcja pędzi tak gwałtownie, a zakończenie tak zaskakuje, że niektórzy czytelnicy będą chcieli zacząć czytać od nowa”.„PUBLISHERS WEEKLY”Alexi Littrell od ubiegłego lata walczy, żeby zapomnieć o tym, co się stało. Nocami nie może spać. Zamyka się, drze stare karty i liczy szczeliny wentylatora nad łóżkiem. Zadaje sobie ból. To, że wszyscy myślą, że nie ma problemów, czyni ją jeszcze bardziej samotną. Gdyby tylko znali prawdę… Ale droga do wyznania prawdy jest dla niej niemożliwa.Wtedy po rodzinnej tragedii wprowadza się do jej rodziny chłopak z sąsiedztwa. Bodee jest cichy, zamknięty w sobie, wydaje się nieporadny.I ma własne tajemnice.Czy razem przełamią lęk, ból i milczenie?„Ta powieść pozostaje na długo w duszy i w pamięci”.„PUBLISHERS WEEKLY”COURTNEY C. STEVENS zadebiutowała jako pisarka w 2014 roku powieścią Czy musimy udawać? Książka została obsypana nagrodami dla literatury młodzieżowej. Druga, Sprawy do zapomnienia, zdobyła entuzjastyczne recenzje czytelniczek. Wkrótce ukaże się trzecia powieść młodej autorki.

Wkrótce ukaże się trzecia powieść młodej autorki. Alexi Littrell od ubiegłego lata walczy, żeby zapomnieć o tym, co się stało. Nocami nie może spać.

Stevens. Pobierz 'Czy musimy udawać?' w formacie mobi, epub.

POWIĄZANE KSIĄŻKI