Czerwony Kapturek

Czerwony Kapturek - James Newman Gray (ilustr.) | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
James Newman Gray (ilustr.)
WYMIAR
10,65 MB
NAZWA PLIKU
Czerwony Kapturek.pdf
ISBN
7185513188055

OPIS

Czerwony Kapturek wybrał się z wizytą do chorej babci, ale w gęstwinie czai się głodny wilk… Czy dziewczynka poradzi sobie z przebiegłym zwierzem?Ta książka z dużymi rozkładanymi obrazkami zachwyci wszystkie maluchy.

Wilk wykorzystał chwilę nieuwagi Czerwonego Kapturka i czmychnął ścieżką w kierunku ... Czerwony Kapturek zgodził się od razu. Za to Czarny Kaptur nie miał na to najmniejszej ochoty, ponieważ młodzian jak to młodzian, wolał grać z kolegami niż wędrować przez las z wiklinowym koszyczkiem.

By spotkać... Gra Czerwony Kapturek to fascynująca gra logiczna dla osób w każdym wieku! Proste zasady i ciekawe wydanie to największe zalety tej gry! W tej grze Twoim zadaniem jest rozwiązanie łamigłówki - musisz tak ułożyć kafelki z leśną drogą, aby doprowadzić bezpiecznie dziewczynkę do domku babci. Do wyboru masz aż 48 różnych zadań ... Czerwony Kapturek najnowsze ogłoszenia na OLX.pl.

POWIĄZANE KSIĄŻKI