Czerwony Kapturek

Czerwony Kapturek - James Newman Gray (ilustr.) | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
James Newman Gray (ilustr.)
WYMIAR
8,1 MB
NAZWA PLIKU
Czerwony Kapturek.pdf
ISBN
1195195592636

OPIS

Czerwony Kapturek wybrał się z wizytą do chorej babci, ale w gęstwinie czai się głodny wilk… Czy dziewczynka poradzi sobie z przebiegłym zwierzem?Ta książka z dużymi rozkładanymi obrazkami zachwyci wszystkie maluchy.

Stanowią jednak poważne ... Czerwony Kapturek - starsza, oryginalna wersja. W niej Kapturek zostaje zmuszony do zjedzenia babci (bo wilk zrobił z niej potrawkę), idzie z wilkiem do łóżka (w każdej wersji wilk leży w łóżku i zaprasza do niego dziewczynkę - ha!), w końcu i tak Kapturek ginie, bo nie pojawia się żaden leśniczy. Czerwony Kapturek szybko pobiegł przez las, nie wiedział jednak, że w domu babci czeka wilk, który zjadł staruszkę.

Za to Czarny Kaptur nie miał na to najmniejszej ochoty, ponieważ młodzian jak to młodzian, wolał grać z kolegami niż wędrować przez las z wiklinowym koszyczkiem. Co było robić, ktoś musi iść.

POWIĄZANE KSIĄŻKI