Atlas miast świata

Atlas miast świata - Giulia Lombardo (ilustr.) | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Giulia Lombardo (ilustr.)
WYMIAR
5,89 MB
NAZWA PLIKU
Atlas miast świata.pdf
ISBN
4476710676864

OPIS

Czy wiesz, że w NOWYM JORKU możesz wejść na pokład prawdziwego lotniskowca, a w londyńskim muzeum SHERLOCKA HOLMESA rozwiązać zagadkę, zupełnie jak prawdziwy detektyw?W tej książce znajdziesz ciekawostki na temat miejscowych zwyczajów i tradycji ważniejszych MIAST ŚWIATA, a także kilka lokalnych legend. Jesteśmybardzo ciekawi, jak ci się spodobają nasze opowieści!

Na pewno nie jest to książka tylko dla zapalonych, małych podróżników, a dla wszystkich, ciekawych świata i mających ochotę troszkę go poznać. Z tym ilustrowanym atlasem możemy poznać 30 miasta z całego świata np.

Oprawa jest twarda. Atlas miast świata już od 20,17 zł - od 20,17 zł, porównanie cen w 9 sklepach. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Atlas miast świata (Federica Magrin).

POWIĄZANE KSIĄŻKI