Zimowe labirynty

Zimowe labirynty - Sam Smith | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sam Smith
WYMIAR
12,92 MB
NAZWA PLIKU
Zimowe labirynty.pdf
ISBN
3388318324033

OPIS

Pomóż elfom zapakować świąteczne prezenty, nakarm renifery Mikołaja, odwiedź lodowy pałac oraz wybierz się do wesołego miasteczka. Pokonaj mnóstwo zimowych labiryntów i dobrze się baw!

Zapraszamy do zimowej zabawy! Śnieżny Labirynt zacznie działać prawdopodobnie od 15 stycznia (informacja nieoficjalna) i będzie czynny codziennie od 10:00 do 22:00. Polecamy również: Ferie zimowe 2020/2021 - gdzie z dzieckiem? Pod pod Wielką Krokwią w Zakopanem otwarty został śnieżny labirynt - całość wykonana ze śniegu i lodu. Opowieści kota Śpiocha - zabawy do druku dla wszystkich dzieci.

Pełne śniegu, mrozu i zimowych krajobrazów łamigłówki z odpowiedziami sprawią radość wszystkim przedszkolakom. Zapraszamy do zimowej zabawy! Śnieżny Labirynt zacznie działać prawdopodobnie od 15 stycznia (informacja nieoficjalna) i będzie czynny codziennie od 10:00 do 22:00.

POWIĄZANE KSIĄŻKI