Wyznania gejszy (wydanie pocketowe)

Wyznania gejszy (wydanie pocketowe) - Arthur Golden | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Arthur Golden
WYMIAR
11,6 MB
NAZWA PLIKU
Wyznania gejszy (wydanie pocketowe).pdf
ISBN
7538609821875

OPIS

Tajemnica serca kobiety, która nie miała prawa kochaćJedna z najważniejszych i najpiękniejszych opowieści o miłości.Debiut literacki, który podbił serca czytelników na całym świecie.Książka, na podstawie której powstał obsypany Oscarami film, z niezapomnianą rolą przepięknej Ziyi Zhang.Opowieść Sayuri, córki prostego rybaka, zaczyna się w 1929 roku, gdyjako dziewięcioletnia dziewczynka zostaje sprzedana przez ojca do renomowanejszkoły gejsz w Kioto. Oczami Sayuri śledzimy jej edukację:naukę tańca, muzyki, noszenia kimona, sztuki makijażu i układaniawłosów, nalewania sake. Obserwujemy niezwykły świat, w którym dziewictwodziewczyny jest towarem sprzedawanym na licytacji temu, któryzaoferuje najwięcej. Świat, w którym kobiety są szkolone w sztuce uwodzeniabogatych i wpływowych mężczyzn, a miłość uchodzi za iluzję.

Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. £7.96 - Tajemnica serca kobiety, która nie miała prawa kochać. Jedna z najważniejszych i najpiękniejszych opowieści o miłości.

Tom 3 (wydanie specjalne) £10.57 Papierowe miasta (wydanie pocketowe) £2.47 Pakiet: Bohaterowie cichego frontu. £10.59 Polska Księgarnia w Niemczech.

POWIĄZANE KSIĄŻKI